V spotkanie DKK - Lee Child "Echo w płomieniach"

„Echo w płomieniach” kolejna powieść akcji autorstwa Lee Childa z udziałem znanego już Jacka Rachera byłego oficera żandarmerii wojskowej.

Początek wystawia cierpliwość czytelników na próbę z uwagi na opisy zarówno sytuacji, w których znalazł się główny bohater, jak i opisy przyrody, a także innych wątków. Suma summarum wprowadzenie do prawdziwej akcji trwa tak przez 150 stron, ale potem zaczyna robić się coraz ciekawiej, najpierw śledztwo, potem akcja a na koniec interesujące zakończenie.

W związku z dawką emocji otrzymaną podczas czytania wcześniejszych lektury m.in. „Dzidzi”, „Najgorszego człowieka na ziemi” oraz „Scen z życia za ścianą”, „Echo w płomieniach” stał się dla nas ot takim kryminałem, który rozluźnił nasze skołatane serca.

Na zakończenie Klubowiczki zdeklarowały chęć przeczytania innych książek autorstwa Lee Childa.

V spotkanie DKK

Utworzono dnia 28.09.2016, 12:05