III edycja Nocy Bibliotek 2017r. - ,, Czytanie porusza"

W sobotę 3 czerwca w naszej bibliotece odbywała się Noc Bibliotek to już 3 edycja tego przedsięwzięcia, w którym uczestniczymy. Hasło tegorocznej nocy to: ,, Czytanie porusza.".

Nas czytanie pobudza do podróż. Razem z Nelą zwiedziliśmy kontynenty oraz poznaliśmy dzieci z innych krajów ich zwyczaje, ubiór, zabawy. Uczestniczyliśmy w teleturnieju ,,Duże Dzieci" , gdzie gościem okazał się marynarz z naszej gminy. Opowiedział nas o swoich podróżach, o egzotycznych miejscach, które odwiedził,  a także o przygodach jakie mu się przytrafiły. Wspomniał o tym jakie wymagania, trzeba spełnić, aby zostać marynarzem.Nie zabrakło również poczęstunku dla najmłodszych. Poźniej dzieci uczestniczyły w różnych zabawach ruchowych. Na koniec naszego spotkania próbowały swoich sił w wyjściu z biblioteki w całkowitych ciemnościach, a także grały w"megaplanszówkę" i odgadywały kalambury. Wszystkie dzieci ukończyły naszą Noc Bibliotek zmęczone, ale bardzo zadowolone.

III edycja Nocy Bibliotek 2017 r.

Utworzono dnia 05.06.2017, 12:20